הצטרף לעמוד הפייסבוק דף הבית | אודות הסטודיו | מאמרים | הוספה למועדפים | צור קשר | הצטרף לעמוד הפייסבוק
077-4507577 / 054-5947884
בקרוב עולים עם אתר חדש
סטודיו לילוש - עיצוב ובניית אתרים
בין לקוחותינו עיצוב לדפוס מיתוג לעסק עיצוב לוגו עיצוב עמודי פייסבוק עיצוב עמודי נחיתה פלאש / באנרים / מיניסייט בניית אתרים עיצוב אתרים
שם מאמר: למה אתה צריך אתר פייסבוק עסקי?
כיום ומזה מספר שנים, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר בעולם כאשר עבור אנשים רבים הפך הפייסבוק להיות הבית הוירטואלי שלהם ואין הם מסוגלים לדמיין את חייהם בלעדיו.
רק כדי לסבר את האוזן, יצוין, כי כיום ישנם כבר יותר מ- 750,000,000 משתמשים פעילים בפייסבוק, כאשר מתוכם כ- 500,000,000 משתמשים פוקדים את הפייסבוק מדי יום, למשך מעלה מ- 60 דקות.
אם המספרים הללו מדהימים אתכם, קבלו עובדה נוספת: מדי יום נוספים לפייסבוק לא פחות מ-500,000 משתמשים חדשים.
בישראל אגב, קיימים למעלה מ-3,000,000 משתמשים והמספר הולך וגדל מדי יום!
כשאלו הם פני הדברים, לא עבר הרבה זמן עד שעסקים רבים השכילו להבין את הפוטנציאל השיווקי האדיר הגלום בפייסבוק ולכן, לאחרונה החלו יותר ויותר עסקים להשתמש בפייסבוק בעיקר למטרות עסקיות.
למעשה, כשאלו הנתונים המספריים, היה זה מוזר אם בעלי עסק לא היו מנצלים את הפלטפורמה השיווקית הנפלאה הזאת למטרות רווח.

להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: עיצוב אתרים
כיום בעידן האינטרנט, אתר אינטרנט לעסק הוא לא פריווילגיה כי אם הכרח. עיצוב אתרים הפך כיום למקצוע מבוקש ולא בכדי. אתר אינטרנט הינו כרטיס הביקור או חלון הראווה ומהווה סניף נוסף לבית העסק. כיום אתרי אינטרנט מהווים חלק ניכר וחשוב בשיווק, קידום וחשיפת העסק בפני מאות ואף אלפי לקוחות פוטנציאליים מידי יום ומדי שעה. ולכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה ומשאבים במלאכת עיצוב אתרים.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: בניית אתרים
רבים מבעלי העסקים, קטנים עד גדולים, מבקשים בניית אתר תדמיתי שיהווה למעשה "כרטיס ביקור" עבור לקוחותיהם הקיימים וגם שיוכל לקדם את עסקיהם בקרב הגולשים ברשת. כמות לא קטנה מהמעוניינים בבניית אתר תדמיתי סבורים כי האתר צריך להיות פשוט וקצר וכי מלאכת תכנונו קצרה, אולם בפועל כבעלי אתר תדמיתי עלינו להקפיד יתרה על היתרונות שלו בהשוואה למחירים ותכנון נכון כדי לגרום להצלחתו.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: עיצוב לוגו
משחר האנושות השתמשנו בסימנים. סימנים שימשו את האדם הקדמון כדי להביע מיידית את מחשבותיו ורגשותיו ולחלוק אותם עם אחרים. מן הסימנים צמחה השפה הכתובה, אך הם לא נעלמו תחתיה, בשל כוחם הייחודי לגרות את הדמיון ולהזכיר לנו דמויות, חוויות ורגשות. אנשים זקוקים לערכים ולדימויים שעמם הם יכולים להזדהות ושיכולים לייצג אותם. בעולם המודרני, ממלאים הלוגואים את התפקיד החשוב הזה.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: עיצוב באנרים
איך תוכלו לגרום למשתמש ללחוץ על הבאנר שלכם? באנר צריך להעביר מסר תוך 2 שניות ולגרום לנו למקד את עיננו עליו, לכן: צבעים: נשתמש בצבעים עזים המנוגדים לצבע המסך עליו הבאנר מפורסם, לדוגמא: על אתר שהרקע שלו בצבע שחור לא נבנה באנר שגם צבעו כהה, דווקא נלך על צבעים בהירים כמו ירוק זרחני, כתום וכו' אשר יבלטו על האתר.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: מיתוג עסק
מיתוג לוקח חלק מאוד חשוב בחיינו, כל יום אנו בוחרים לרכוש, להשתמש ולהתנסות במוצר / שרות מסויים על המדף ברשתות השיווק או ברשת האינטרנט. אנו נחשפים כל יום מחדש לכמות עצומה של מוצרים וחברות בעיתונות, טלוויזיה, רשת האינטרנט וכו'. אנו כלקוחות פוטנציאלים נאלצים לבחור במוצר שיבוא על סיפוקנו מבחינת מחיר, תועלת, אריזה, תכונות, שרות ועוד.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: חשיבות הצבע במיתוג עסקי - עיצוב בצבע
חשיבות הצבע במיתוג עסקי - עיצוב בצבע מותגים רבים מזוהים בעזרת צבעם: האדום של קוקה קולה, החום של UPS ל- IBM הצבע כחול, טיפאני בחרה בגוון כחול שונה, באורנג' הצבע כתום, סלקום הצבע סגול. לבחירת הצבע בתהליך מיתוג עסקי חשיבות רבה, הצרכן תופס במוחו את הצבע בחוד החנית ורק אחריו כל היתר: ריח, שם, צורה, מילים, צליל וכו'.
להמשך קריאה לחץ כאן...
שם מאמר: 3 דקות על המדיה החברתית
אחד הכלים החשובים ביותר כיום למיתוג העסק הוא בניית אתר עסקי בפייסבוק. למעשה, בהתחשב בהיקף ובתדירות השימוש שנעשה בפייסבוק בקרב הציבור, לא יהיה זה מוגזם לומר כי בניית אתר עסקי בפייסבוק הוא לא פחות חשוב מבניית אתר רשמי לעסק. לאתר עסקי בפייסבוק מספר רב של יתרונות מהותיים שלא קיימים באתר הרשמי אשר באים לידי ביטוי, בין היתר, בשיווק ופרסום העסק באופן מהיר, יעיל, קל ורחב היקף שכן העסק נחשף, ללא עלויות פרסום נלוות, לקהל לקוחות פוטנציאליים גדול ומגוון תוך זמן קצר משמעותית מאשר חשיפת האתר הרשמי לעסק...
להמשך קריאה לחץ כאן...

 

  אודות סטודיו לילוש דיזיין  למה אתה צריך אתר פייסבוק עסקי?  
עיצוב אתרים  
בניית אתרים  
עיצוב לוגו  
עיצוב באנרים  
מיתוג עסק  
חשיבות הצבע במיתוג עסק  
  3 דקות על המדיה החברתית  
למה לוגו?   בניית אתרים   עיצוב אתרים
לוגו מוגדר בדרך כלל, בכלליות, כסימן או סמל גרפי או טיפוגרפי המייצג חברה או ארגון, מוצר או שירות. הלוגו הוא הבסיס לתדמיתם והתשתית לזהות ויזואלית רחבה יותר שלהם. הוא נועד לשדר את הערכים והחזון שמאחורי...
להמשך קריאה לחץ כאן...
  רבים מבעלי העסקים, קטנים עד גדולים, מבקשים בניית אתר תדמיתי שיהווה למעשה "כרטיס ביקור" עבור לקוחותיהם הקיימים וגם שיוכל לקדם את עסקיהם בקרב הגולשים ברשת.
כמות לא קטנה מהמעוניינים בבניית אתר תדמיתי סבורים כי...
להמשך קריאה לחץ כאן...
  כיום בעידן האינטרנט, אתר אינטרנט לעסק הוא לא פריווילגיה כי אם הכרח. עיצוב אתרים הפך כיום למקצוע מבוקש ולא בכדי. אתר אינטרנט הינו כרטיס הביקור או חלון הראווה ומהווה סניף נוסף לבית העסק. כיום אתרי אינטרנט מהווים...
להמשך קריאה לחץ כאן...
                   
  עיצוב הזמנות
עיצוב לוח שנה
עיצוב סימניות
עיצוב שעונים
עיצוב תפריטים
עיצוב רולאפ
עבודות דפוס
פרינט
עיצוב תדמית
באנר
  עיצוב כרטיס ביקור
עיצוב באנרים
עיצוב אתרי פלאש
עיצוב מיניסייט
בניית מיני סייט
אתר מסחר אלקטרוני
עיצוב ניירת משרדית
עיצוב כרטיסי ברכה
אתרי תדמית
אתר עיצובים
סחר אלקטרוני
עיצוב גרפי
  דף הבית
אודות הסטודיו
תיק עבודות
מאמרים
קבל הצעת מחיר
הוספה למועדפים
מפת אתר
צור קשר
עיצוב גרפי ופרסום
מיתוג באינטרנט
עיצוב מצגות
הזמנות לחתונה
  עיצוב אתרים
בניית אתרים
בניית אתרים באינטרנט
עיצוב לוגו
עיצוב תדמית
עיצוב עמוד נחיתה
מיתוג עסק
עיצוב דפי נחיתה
עיצוב עמודי פייסבוק
עיצוב עמודי נחיתה
עיצוב ניוזלטרים
מיתוג עסקים גדולים וקטנים
 
צור קשר עם סטודיו לילוש דיזיין
טלפון. 077-4507577 / 054-5947884
אימייל. LilushDesign@gmail.com
הצטרף לעמוד הפייסבוק. Lilush-Design
 
                   
סטודיו לילוש דיזיין - עיצוב ובניית אתרים [עיצוב אתרים | בניית אתרים | מיתוג עסקים | עבודות גרפיקה - סטודיו לילוש דיזיין]