הצטרף לעמוד הפייסבוק דף הבית | אודות הסטודיו | מאמרים | הוספה למועדפים | צור קשר | הצטרף לעמוד הפייסבוק
077-4507577 / 054-5947884
בקרוב עולים עם אתר חדש
סטודיו לילוש - עיצוב ובניית אתרים
בין לקוחותינו עיצוב לדפוס מיתוג לעסק עיצוב לוגו עיצוב עמודי פייסבוק עיצוב עמודי נחיתה פלאש / באנרים / מיניסייט בניית אתרים עיצוב אתרים
שם מאמר: עיצוב באנרים

איך תוכלו לגרום למשתמש ללחוץ על הבאנר שלכם?
באנר צריך להעביר מסר תוך 2 שניות ולגרום לנו למקד את עיננו עליו, לכן:
צבעים: נשתמש בצבעים עזים המנוגדים לצבע המסך עליו הבאנר מפורסם, לדוגמא: על אתר שהרקע שלו בצבע שחור לא נבנה באנר שגם צבעו כהה, דווקא נלך על צבעים בהירים כמו ירוק זרחני, כתום וכו' אשר יבלטו על האתר.

טקסטים: נבחר טקסט קצר אשר יגרום ללמשתמש ללחוץ על הבאנר ולהגיע לדף הנחיתה / לאתר ולקבל יותר אינפורמציה.
ישנן חברות המעדיפות ללכת על טקסט ענייני יותר אשר יבטיח לה כי המשתמש הבין על מה הוא לוחץ ולא לוחץ סתם מתוך סקרנות על הבאנר, לא לשכוח כל לחיצה עולה כסף, אבל גם יכולה להביא סתם גולש סקרן להתרשם מהשרות. דוגמאות לכך ניתן לראות בחברות השקעות, בנקים וכו'...
ויש חברות אשר "יתפרעו" קצת יותר, הם ישתמשו בהומור, משחקים ויינסו לבדוק את עמידות הסקרנות שלכם דוגמאות לכך ניתן לראות בחברות הסלולריות, משקאות קלים וממתקים.

דינמיות: באנר דינאמי / אנימטיבי מאפשר לגולש לראות אותו יותר מאשר תאנר סטטי שלא זז. סדר גודל הדינמיות בהתאם לקונספט של הבאנר.
חשוב שהמהירות שהבאנר זז תאפשר זרימה של הסלוגן, הלוגו, התמונה בצורה אשר תאפשר גם למשתמש לראות מה מפורסם ועל ידי איזו חברה.

גדלים של הבאנר ומשקלו המקסימלי: לכל חברה יש את גדלי הבאנרים שלה, באנרים מרובעים , ארוכים רחבים, כל אחד יבחר מה הוא מעדיף ומה מתאים למטרה שלו. לגבי המידות המדויקות והמשקלים, החברות שמפרסמות את הבאנרים ינחו אתכם לגבי זה.

אנימציה: באנרים חייבים לשקול ממש מעט, על כן נשתמש לרוב באובייקטים וקטורים ופחות תמונות אשר שוקלות הרבה יותר ולא מאפשרות איכות גבוהה. מה שמאפשר לנו להשתמש באובייקטים הוקטורים לאינמציה מגניבה שתעלה חיוך לעיני הגולש ותגרום לו ללחוץ על הבאנר.

פרסום הבאנר: חשוב לדעת היכן למקם את פרסום הבאנר ואצל מי?
בידקו מי קהל היעד שלכם, עלפי איזו מילת חיפוש או צירוף מילים יופיע הלוגו שלכם?
לדוגמא: במידה ונרצה לפרסם רכבי יוקרה נחפש לפרסם את הבאנר באתרים אשר מבקרים בהם אנשי עסקים ובעלי ממון אשר יכולים לאפשר לעצמם לרכוש רכב כזה. 
נבחר במדורים הניצפים ביותר, במקומות הברורים ביותר ובחלק העליון של האתר.

מה קורה לאחר הלחיצה על הבאנר?
לאחר שהגולש לחץ על הבאנר הוא צריך להגיע לאיזו כתובת באינטרנט, רבים יקשרו את הגולש ישירות לאתר האינטרנט ובכך גם יאבדו אותו לאחר מס' שניות מבלי לקבל את פרטיו וזאת מהסיבה שמאוד קל להגיע לדפים נוספים באתר ומבלי לשים לב לשכוח לשם מה הגענו לחברה זו. אז ............
רצוי מאוד לקשר את הבאנר לדף נחיתה / מיניסייט - דפים אלו הם דפים עצמאיים ומשולבים באתר, אבל הם ממקדים את הגולש למטרה אליה הוא לחץ על הבאנר והגיע עד פה. בדף החיתה נפרט יותר לגבי אותו מבצע / שרות / מוצר אשר פרסמנו, בשילוב תמונות, טקסטים, לינק לאתר הבית (שיפתח בדף חדש) וכמובן טופס להשארת פרטים: שם, טל נייד, מייל. רצוי שהטופס יהיה קצר מאוד, הגולשים לא אוהבים למלא אותם וחשוב לוודא שהטופס יהיה תקין ולא יהיה עם קודים שבורים ויגיע עם פרטי הגולש ישירות אלינו במהרה.
לאחר שקיבלנו את פרטי הגולש (לקוח פוטנצייאלי) רצוי ליצור עימו קשר מיידי כל עוד הוא מתעניין בנושא.

 

  אודות סטודיו לילוש דיזיין  למה אתה צריך אתר פייסבוק עסקי?  
עיצוב אתרים  
בניית אתרים  
עיצוב לוגו  
עיצוב באנרים  
מיתוג עסק  
חשיבות הצבע במיתוג עסק  
  3 דקות על המדיה החברתית  
למה לוגו?   בניית אתרים   עיצוב אתרים
לוגו מוגדר בדרך כלל, בכלליות, כסימן או סמל גרפי או טיפוגרפי המייצג חברה או ארגון, מוצר או שירות. הלוגו הוא הבסיס לתדמיתם והתשתית לזהות ויזואלית רחבה יותר שלהם. הוא נועד לשדר את הערכים והחזון שמאחורי...
להמשך קריאה לחץ כאן...
  רבים מבעלי העסקים, קטנים עד גדולים, מבקשים בניית אתר תדמיתי שיהווה למעשה "כרטיס ביקור" עבור לקוחותיהם הקיימים וגם שיוכל לקדם את עסקיהם בקרב הגולשים ברשת.
כמות לא קטנה מהמעוניינים בבניית אתר תדמיתי סבורים כי...
להמשך קריאה לחץ כאן...
  כיום בעידן האינטרנט, אתר אינטרנט לעסק הוא לא פריווילגיה כי אם הכרח. עיצוב אתרים הפך כיום למקצוע מבוקש ולא בכדי. אתר אינטרנט הינו כרטיס הביקור או חלון הראווה ומהווה סניף נוסף לבית העסק. כיום אתרי אינטרנט מהווים...
להמשך קריאה לחץ כאן...
                   
  עיצוב הזמנות
עיצוב לוח שנה
עיצוב סימניות
עיצוב שעונים
עיצוב תפריטים
עיצוב רולאפ
עבודות דפוס
פרינט
עיצוב תדמית
באנר
  עיצוב כרטיס ביקור
עיצוב באנרים
עיצוב אתרי פלאש
עיצוב מיניסייט
בניית מיני סייט
אתר מסחר אלקטרוני
עיצוב ניירת משרדית
עיצוב כרטיסי ברכה
אתרי תדמית
אתר עיצובים
סחר אלקטרוני
עיצוב גרפי
  דף הבית
אודות הסטודיו
תיק עבודות
מאמרים
קבל הצעת מחיר
הוספה למועדפים
מפת אתר
צור קשר
עיצוב גרפי ופרסום
מיתוג באינטרנט
עיצוב מצגות
הזמנות לחתונה
  עיצוב אתרים
בניית אתרים
בניית אתרים באינטרנט
עיצוב לוגו
עיצוב תדמית
עיצוב עמוד נחיתה
מיתוג עסק
עיצוב דפי נחיתה
עיצוב עמודי פייסבוק
עיצוב עמודי נחיתה
עיצוב ניוזלטרים
מיתוג עסקים גדולים וקטנים
 
צור קשר עם סטודיו לילוש דיזיין
טלפון. 077-4507577 / 054-5947884
אימייל. LilushDesign@gmail.com
הצטרף לעמוד הפייסבוק. Lilush-Design
 
                   
סטודיו לילוש דיזיין - עיצוב ובניית אתרים [עיצוב אתרים | בניית אתרים | מיתוג עסקים | עבודות גרפיקה - סטודיו לילוש דיזיין]